highlight_off

Telefon : 32 739 01 00

Email :  biuro@loob.com.pl

o firmie loob

Nasze główne atuty

Profesjonalna obsługa

Właściwe rozpoznane potrzeb i dobór indywidualnych rozwiązań, pomaga wyjść naprzeciw wymaganiom naszych klientów.

krótkie terminy realizacji

Szybki czas realizacji zamówienia jest wynikiem dynamicznie działających zintegrowanych działów firmy.

Konkurencyjne ceny

Dokładamy wszelkich starań, by poprzez elastyczność dobieranych rozwiązań przy wytwarzaniu taśm sprawić, że oferowane ceny były dla naszych klientów atrakcyjne.

Najwyższa i powtarzalna jakość oferowanych wyrobów

Jesteśmy uznanym dostawcą materiałów ze stali nierdzewnej( i aluminium). Naszą renomę zawdzięczamy spełnianiu wymagań szerokiego spektrum branż w naszym obszarze działalności.

terminowość dostaw

Zobowiązania naszych klientów są naszym priorytetem. Dlatego terminowość dostaw stawiamy sobie za jeden z głównych celów.

Możliwość dostaw małych ilosci

Klienci detaliczni są dla naszej firmy bardzo ważni, a ich zadowolenie-świadectwem naszej jakości.

doradztwo techniczne

Możliwość realizacji o niestandardowych parametrach

Niestandardowe wymiary taśm precyzyjnych i materiały nietypowe to dla nas wyzwanie które chętnie podejmujemy, by dostarczyć klientowi trudno dostępny materiał (/klasyfikowany jako nieosiągalny na rynku)

Firma LOOB Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach została założona w roku 2015. Główną działalnością firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna taśm ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw. Współpraca z najlepszymi producentami gwarantuje jakość, precyzję i fachowa obsługę. Dlatego naszymi kontrahentami staja się firmy które w codziennej pracy wykorzystują różnorodne taśmy w tym również taśmy do mocowania kabli czy tasmy do mocowania przewodów wentylacyjnych które muszą charakteryzować się odpowiednią wytrzymałością. Indywidulane i profesjonalne podejście do każdego projektu gwarantuje naszym kontrahentom zadowolenie ze współpracy.

Oferujemy taśmy ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. W naszej ofercie znajdują się taśmy szerokie, taśmy sprężynowe, precyzyjne, zimnowalcowane ze stali nierdzewnej. Szeroki zakres wykonania umożliwia odpowiednie dobranie i zastosowanie w wielu branżach przemysłowych między innymi w energetyce, medycynie, AGD, samochodowa, budowlana, narzędzi technicznych. Wykonanie zgodnie ze standardami ASTM, DIN, EN, ISO

Dysponujemy możliwością cięcia taśm nierdzewnych miękkich jak i utwardzonych w poniższym zakresie grubości od 0,10 mm - 2,0 mm, szerokości od 4,0 mm do 1250 mm, średnica wewnętrzna 300/400/500 mm, możliwość wykonania krawędzi zaokrąglonej, tolerancje zgodnie z normą DIN EN 9445-2 , 9445-1, odchyłki od tolerancji po konsultacji z działem technicznym

Skontaktuj się z nami

kontakt z loob

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Siedziba Firmy i Magazyn Główny

Miedziana 10
40-321 Katowice
e-mail : biuro@loob.com.pl
telefon : 32 739 01 00
telefon : +48 500 700 173
telefon : +48 731 731 137